Септември (Симитли) надви гостуващия му Балкан (Ботевград) с 2:1. Двубоят

...

Септември обърна Балкан накрая

Септември (Симитли) надделя гостуващия му Балкан (Ботевград) с 2:1. Двубоят е от 26-ия кръг на Югозападната Трета лига. Стана равносилен мач, в който преобладаваше борбата. През първото полувреме гол не падна.

Случи се в 50-ата минута, когато след двойно подаване Александър Иванов изведе гостите напред в резултата. Четвърт час преди края рефера отсъди дузпа и влезлия като запаса Николай Хаджиниколов изравни. Развръзката настъпи в 86-ата минута, когато друга запаса Владислав Златинов подаде и негов съотборник осъществя победното попадение.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.