Септември победи с 2:1 Черно море в среща от 16-ия

...
Септември победи с 2:1 Черно море в среща от 16-ия
Коментари Харесай

"Септември" обърна "Черно море" за 26 минути

" Септември " победи с 2:1 " Черно море " в среща от 16-ия кръг в Първа лига. С този триумф столичани събраха актив от 10 точки, само че не престават да заемат 13-та позиция. Варненци са 8-ми с 21 пункта.

Първото полувреме не предложи съвсем нищо забавно пред една от двете порти. В началото на срещата Борис Галчев на два пъти се опита да се разпише в мрежата на Макенджиев от фаул.

В 55-ата минута резултата бе открит след груба неточност на Иван Арсов. Младият бранител разреши на Георги Илиев да му отнеме топката в наказателното поле, след което опитният футболист откри Жоржиньо на празна врата и той откри задачата.

Отговорът на домакините пристигна след 10 минути, когато Борис Галчев изравни резултата. Капитанът на " Септември " се разписа от директен свободен удар.

Развръзката пристигна в 81-ата минута, когато Ишмаел Байду се разписа след огромна доза шанс. До края на срещата момчетата на Христо Арангелов можеха да вкарат и трети гол, само че бяха отказани от Благой Макенджиев.
Източник: btvnovinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР