Септември обърна Ботев (Пловдив) в среща от 8-мия кръг на

...

Септември U17 с обрат над Ботев

Септември обърна Ботев (Пловдив) в среща от 8-мия кръг на Елитната група до 17 години. Столичани записаха триумф над своя противник с 3:2.

Срещата стартира по-добре за " канарчетата " и те поведоха в началните минути с помощта на Йордан Айвазов. Отговорът на Септември не закъсня и те изравниха в средата на полувремето, откакто Валентин Доцев осъществя дузпа, отсъдена за игра с ръка.

5 минути по-късно още веднъж Доцев бе воин, след независим рейд и гол с левия крайник. Така двата тима се отдръпнаха на почивката при 2:1.

През второто полувреме паднаха още две попадения. В 68-мата минута Антонио Попов се възползва от неточност на вратаря на Ботев, с цел да повиши на 3:1. Димитър Папазов пък понижи резултата за пловдивчани в последната минута на дуела.