Разплакан сенатор от щата Небраска Маккеон подаде оставка на фона на обвинения в неподходящо поведение
Сенаторът от щата Дан Маккеон разгласи през сълзи оставката си от законодателния орган на Небраска във вторник преди планувания спор за изгонването му от тялото след обвинявания, че е направил полово претрупан коментар към законодателен чиновник и я е докосвал несвоевременно по време на последното празненство в края на сесията година.
McKeon, републиканец от провинциална южна централна Небраска, който е служил единствено една година преди оставката си, разгласи оставката си и се извини в законодателната зала единствено минути преди дебата, който сигурно щеше да включва остро наказание на McKeon.
„ Думите и дейностите ми бяха невнимателни, без значение от желанието “, сподели McKeon. „ Приемам отговорността си за въздействието на думите и дейностите си. “
„ Тази минала година ме смири. Изисква размисъл, слушане и учене. Отговорността е освен да призная грешката си, само че и да се наемам да се развъртвам от нея. Приемам тази отговорност съществено “, сподели Маккеон с трептящ глас.
Неговото по...
Прочетете целия текст »




