Семейният лекар на Майлс Грей е казал на публично изслушване

...
Семейният лекар на Майлс Грей е казал на публично изслушване
Коментари Харесай

Майлс Грей си е инжектирал непредписан тестостерон, лекар разказва при изслушване на смъртта на пациента

Семейният доктор на Майлс Грей е споделил на обществено чуване във връзка със гибелта на неговия пациент от полицията през 2015 година, че Грей му е споделил, че си е инжектирал непредписан тестостерон, анаболен стероид.

Но доктор Кристофел Менц-Серфонтейн споделя, че Грей в никакъв случай не е показвал каквото и да е държание, което да провокира безпокойствие, че е принудителен към всеки и го разказва като „ постоянно прелестен и вежлив “.

Той споделя, че Грей, който е имал биполярно разстройство, е употребявал стероиди от „ черния пазар “, които от време на време са в доста по-високи дози от тези, предписани от доктор, и могат да причинят разнообразни странични резултати, като сърдечно-съдови проблеми.

Mentz-Serfontein споделя, че стероидите са предизвикали на Грей нараснал брой червени кръвни кафези и той сподели на пациента си, че използването му на стероиди...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР