Селин Дион изглежда ще се завърне на сцената на Олимпийските

...
Селин Дион изглежда ще се завърне на сцената на Олимпийските
Коментари Харесай

Селин Дион се завръща на Олимпиадата

Селин Дион наподобява ще се завърне на сцената на Олимпийските игри в Париж, като се приказва, че това ще бъде по време на церемонията по откриването в петък. Това ще бъде първото осъществяване на легендата, откогато през декември 2022 година бе диагностицирана със Синдром на сковаността.

Според международни медии Дион е пристигнала в Париж в понеделник, 22 юли, в хотел Royal Monceau покрай Шанз-Елизе.

Там е отседнала и Лейди Гага, различен евентуален хедлайнер на церемонията по откриването. Конкретни детайлности за представянето на Дион се пазят в загадка. За момента представителите ѝ не са дали отговор на настояването на Variety за коментар.

Канадската певица загатна, че завръщането е неизбежно по време на интервю за Vogue Франция през април. " Избрах да работя с цялото си тяло и душа, с цялостна мощ от главата до петите, благодарение на медицински екип, несъмнено.

Искам да бъда допустимо най-хубавата. Целта ми е още веднъж да видя Айфеловата кула! "

Селин Дион откри Олимпийските игри в Атланта през 1996 година, пеейки " The Power of Dream ". Церемонията беше следена от рекордните 3.5 милиарда души по света. Известната изпълнителка неотдавна озвучи и видеоклип за канадските олимпийци, наименуван " L " invincible courage ".

Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР