Селекцията на Сенегал се класира за четвъртфиналите от след успех

...
Селекцията на Сенегал се класира за четвъртфиналите от след успех
Коментари Харесай

Кабо Верде спомогна на Сенегал да продължи, но едва и не контузи Садио Мане

Селекцията на Сенегал се класира за четвъртфиналите от след триумф с 2:0 над Кабо Верде. Символичните посетители доиграха мача с 9 индивида, откакто футболистът на Черно море Патрик Андраде и Возиня бяха изгонени с директни червени картони през двете полувремена, а шест минути след втория червен картон на Возиня „ лъвовете на Теранга “ откриха резултата посредством Садио Мане (63).
Суперзвездата на Ливърпул обаче бе щастливец да получи спомагателни минути в срещата, играла се на „ Куеконг “ в Бафусам, откакто малко преди попадението си удари доста тежко главата с тази на стража на Кабо Верде, само че и двамата продължиха игра за наслада на почитателите по трибуните.
Малко след гола си Мане напусна терена като промяна, а в добавеното време заменилият Мане - Бамба Диенг, подпечата триумфа за сенегалците, които не престават напред в конкуренцията. Там те чакат спечелилия сред Мали и Екваториална Гвинея, с цел да може да се отреди един от четирите полуфиналисти от континенталния шампионат.
Източник: sportlive.bg

СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


Промоции

КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР