Селекционерът на Испания Луис Енрике намекна, че може да се

...
Селекционерът на Испания Луис Енрике намекна, че може да се
Коментари Харесай

Луис Енрике: Напускам, ако Испания се провали в Катар

Селекционерът на Испания Луис Енрике загатна, че може да се отдръпна от поста си, в случай че „ Ла Роха “ отпадне рано от Световното състезание тази година. Възпитаниците на Енрике към този момент подпечатаха мястото си в Катар след впечатляваща серия от резултати.

Испания доближи до полуфиналите на Европейското състезание предишното лято, само че Енрике още веднъж слага високи цели пред Испания.

„ В момента съм в парадайса. Казвам ви в този момент, тъй че по-късно не може да има рецензии. Ако нещо се обърка на Световното състезание, ще напусна и няма да има проблем “, съобщи Енрике, представен от „ Marca “.

. "Estoy en la gloria, pero si las cosas salen mal en el Mundial me iré y no pasa nada "
— Europa Press TV (@europapress_tv)
Отборът на Енрике се изправя против Албания и Исландия в контролни срещи тази седмица преди да изиграе четири мача от Лигата на нациите през юни.

Жребият за груповата фаза на Световното състезание ще бъде теглен на 1 април в Доха, като Испания е сложена като водач в групата, откакто се издигна до седмо място в международната класация на ФИФА.
Източник: gong.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР