Селекционерът на България Петър Хубчев коментира равенството 1:1 срещу Черна

...

Петър Хубчев след равенството с Черна гора: Началото на квалификациите е успешно за България

Селекционерът на България Петър Хубчев разяснява равенството 1:1 против Черна гора на старта на квалификациите за Евро 2020.

" Труден мач, само че не сме и учаквали елементарен мач. Чувството е на съжелание, че не успяхме да победим.

Мисля, че имахме положения, от които можеше да се възползваме по-добре. Не успяхме да вкараме. Не е единствено късмет - доста работи са.

Мисля, че първото полувреме бе по-добро. Второто полувреме няколко фактора изиграха роля. Този гол от контраофанзива, в която можеше по-добре да реагираме. След това 15 минути тимът не беше на терена. Радва ме, че намерихме сили да изравним.

За мен началото на квалификациите е сполучливо. Всички чакат в тази група да има четири равностойни тима. Всяка точка и всеки гол може да окажат въздействие.

Контузията на Чочев е тежка ", съобщи Хубчев.
 България и Черна гора не се победиха - 1:1
България избави точката против Черна гора, Неделев с гол от дузпа за 1:1 на " Васил Левски "