Седем основни въпроса за резултатите от гласуването и какво ще

...
Седем основни въпроса за резултатите от гласуването и какво ще
Коментари Харесай

Какво ще се случи след президентските избори в Русия: Правителството ще подаде оставка, Западът ще се откаже от илюзиите!?

Седем съществени въпроса за резултатите от гласуването и какво ще се случи по-късно

Неотдавнашното гласоподаване на съветските президентски избори беше невиждано в доста връзки - както във връзка с резултатите на спечелилия, по този начин и във връзка с равнището на сигурност и дори в тридневния формат. Комсомольская истина Pravda събра отговори на главните въпроси, които са на устите на всички през днешния ден.

1. Откъде пристигна рекордната изборна интензивност?

Числото е в действителност зашеметяващо. Според ръководителя на Централната изборна комисия Ела Памфилова са дали своят вот над 87 милиона души - 77,44% от всички имащи право на глас. Това е официалнен връх за РФ. Най високото присъединяване до момента бе от 1991 година - 74,66% (според други източници 76,66%).

„ изясни политологът, създател на телеграм канала „ Политджойстик “ Марат Баширов.

означи самият Владимир Путин след публикуването на първите резултати.

И самата система не стои неподвижна: в този момент гласуваме три дни (с редки изключения), в доста райони това може да се направи, без даже да ставате от леглото.

сподели Вадим Ковальов, началник на Обществения щаб за наблюдаване на изборите в Москва, в ефира на Радио Комсомолская истина.

2. Защо са такива резултатите?

А те са зашеметяващи: Владимир Путин беше подсилен от 67% от цялото население имащо право на глас (това са 112 милиона души). Самият Путин означи, че за него са дали своят вот и последователи на други претенденти, които са съгласни с неговия курс.

- Днес президентът не е просто водач на страната, а знак на независимостта. „ споделя Дмитрий Журавльов, теоретичен шеф на Института по районни проблеми.

Но това е и задатък, споделя публицистът Егор Холмогоров.

„ написа той.

3. Кой поддържа Путин повече от другите?

Заслужава да се означи високият % поддръжка за президента от „ регионите на първа линия “ - Белгородска област, Курск, Брянск.

Удивителен факт: в първия избирателен ден, под мощен обстрел от ВСУ, под боязън да не бъдат убити от шрапнели, 60% от гласоподавателите гласоподаваха в Белгород!

Именно Киев разгневи и сплоти хората с офанзивите си.

„ споделя блогърът, боен специалист Юрий Подоляка в канала си в Telegram.

4. Как се пробваха да се намесят и за какво не се получи?

Другото име за хакерските офанзиви е хакерски атаки. Този път имаше „ кибервойна “.

По думите на ръководителя на Централната изборна комисия през трите изборни дни нейната инфраструктура е издържала на над 12 милиона DDoS офанзиви. Всички телекомуникационни компании работеха под непрекъсната лавина от хакерски офанзиви.

разказа тези дейности Сергей Марков, шеф на Центъра за политически проучвания.

Имаше и няколко опита за разстройване на изборите. 31 души се пробваха да налеят мастило върху бюлетините в урните. Само малко на брой съумяха.

Дори имаше смешки в Централната изборна комисия: „ Ела Александровна ни гонеше тук, а в този момент е построила такава система за отбрана, че и мишка няма да мине. Сега дано да й е скучно. ” Но това, несъмнено, е смешка. Шефът на Централната изборна комисия в никакъв случай не скучае.

„ по този начин тя разяснява тези случаи в ефира на „ Россия 1 “.

5. Какво следва да се случи по-късно?

Следва оставката на държавното управление. Когато нов президент встъпи в служба, остарелият кабинет се разпуска. И новият държавен глава назначава нов министър-председател ( може да бъде и този, който преди е заемал тази длъжност). Държавната дума ще го разиска и в случай че го одобри, той ще изготви състава на министрите. Но това е след откриването. То би трябвало да се състои на 7 май.

6. Да чакаме ли огромни кадрови промени?

„ уверен е политологът Дмитрий Солонников.

Самият Путин приказва за това пред публицисти:

7. Как ще реагира светът?

отбелязва Сергей Марков.

Сега нашите недоброжелатели би трябвало най-сетне да схванат: няма да е допустимо да разбият страната от вътрешната страна.

сподели политологът Максим Жаров в радио „ Комсомолская истина “ (97,2 FM).

Другата страна на монетата са нашите другари. За тях безусловната поддръжка на президента, който ще ръководи страната още 6 години, е добър знак за определяне на още по-тясно съдействие.

Превод: Европейски Съюз

Източник: Комсомольская истина

Поглед Видео:ПоследниНай-гледаниАлтернативен Поглед3035225 години от бомбите над Югославия или мълчанието на дипломатите и викът на генералитеКоментарен Поглед35042Д-р Румен Петков: Никоя власт не може да бъде спокойна и постоянна, когато четири пети от нацията я презира!Алтернативен Поглед113961Проф. Иво Христов: Опасявам се, че до изборите в Съединени американски щати някой може да предизвика даже нуклеарен конфликтАлтернативен Поглед114400Проф. Иво Христов: Конфликтът в Украйна е единствено начало на серия от спорове, по тази причина Русия не прави внезапни движенияАлтернативен Поглед53945Недялко Недялков: Ние сме заложници на зависимостите на двама души - на Пеевски и на БорисовАлтернативен Поглед165055Полк. Николай Марков: Изпращането на наши военни в Украйна ще провокира революция в БългарияАлтернативен Поглед128957Полк. Николай Марков: Аз мисля, че България е избрана да се трансформира в гетоАлтернативен Поглед113961Проф. Иво Христов: Опасявам се, че до изборите в Съединени американски щати някой може да предизвика даже нуклеарен конфликтАлтернативен Поглед114400Проф. Иво Христов: Конфликтът в Украйна е единствено начало на серия от спорове, по тази причина Русия не прави внезапни движенияАлтернативен Поглед96380Валентин Вацев: Ако нещата се развиват както в този момент, ескалацията посредством директен досег сред натовски/американски/ и ру
Източник: pogled.info

СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


Промоции

КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР