Седем досъдебни производства за нарушена домашна карантина са образувани днес

...
Седем досъдебни производства за нарушена домашна карантина са образувани днес
Коментари Харесай

Още седем досъдебни производства за нарушаване на домашна карантина са образувани във Варна

Седем досъдебни производства за нарушена домашна карантина са формирани през днешния ден във Варна и региона, оповестиха от полицията в града.

Освен това са формирани и четири предварителни инспекции за случаи на нарушена карантина, допълват от МВР-Варна.

Роми под карантина подвигат купони

Разследванията, почнали по време на оповестеното изключително състояние поради ковид, са взети на специфичен доклад от Апелативната прокуратура във Варна. Полицията е направила през днешния ден 1075 инспекции по адреси на лица, сложени под наложителна домашна карантина, защото са били в контакт със инфектирани с ковид жители или са пристигнали от рискови дестинации.

На всички входове и изходи на Варна са ситуирани контролно-пропусквателен пункт, които управляват придвижването на хора. От полицията предизвестяват жителите да пътуват единствено при необходимост.


Всичко по тематиката: Епидемията ковид (COVID-19) 2288  Борисов към проф. Мутафчийски: Не сядай на моето място, че ти е висок рейтингът Борисов към проф. Мутафчийски: Не сядай на моето място, че ти е висок рейтингът  Над хиляда алжирци са блокирани на летище Истанбул Над хиляда алжирци са блокирани на летище Истанбул  Тръмп: Тежка криза може да вземе повече жертви от ковид Тръмп: Тежка криза може да вземе повече жертви от ковид
Повече за Коронавирус
 corona най-ново: Вижте последните вести лесни стъпки: Как да се предпазим? просто управление: Какви са признаците? eпидемия: Коронавирус в България
Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР