се понижава в сряда сутрин, тъй като търсенето на сигурни

...
се понижава в сряда сутрин, тъй като търсенето на сигурни
Коментари Харесай

Златото поевтинява в сряда сутрин

се намалява в сряда заран, защото търсенето на сигурни активи остава лимитирано, демонстрират данните от търговията и пазарни разбори.

Към 8:47 ч. българско време декемврийският фючърс на златото на борсата Comex поевтинява с 6,34 $ по отношение на предходното затваряне, или с 0,16%, до 3 976,76 $ за тройунция.
В същото време декемврийският фючърс на нараства с 0,42%, достигайки 47,525 $ за унция.

„ Напредъкът в комерсиалните договаряния сред Съединени американски щати и Китай продължава да лимитира търсенето на сигурни убежища, в това число златото, чиито цени се намаляват с отслабването на напрежението “, разясняват анализатори от ANZ, представени от Reuters.

По-рано в сряда президентът на Съединени американски щати Доналд Тръмп съобщи, че на идната си среща с ръководителя на КНР Си Дзинпин в четвъртък в Южна Корея чака да бъдат решени редица въпроси.
Според Тръмп, той е оптимистично надъхан по отношение на диалозите и акцентира, че връзките сред Съединени американски щати и Китай са „ доста положителни “, като дефинира срещата като значима за поддържането на мира.
...

Прочетете целия материал в cash.bg
Източник: cash.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР