се изравни с Ботев II (Враца) на върха в класирането

...

Вихър продължава без грешка след разгром в Трявна

се изравни с Ботев II (Враца) на върха в класирането на Северозападната Трета лига след 4:1 като посетител на. Двубоят е от четвъртия кръг на шампионата. Успехът против младежката селекция на домакините бе предстоящ. Интригата изчезна още след началния четвърт час. Дотогава вкара два пъти след асистенции на капитана Константин Генков. Двамата потретиха същото и в средата на втората част. Десетина минути преди края Андреев осъществя почетното попадение за Трявна. Скоро обаче Генков бе прецизен с глава след центриране от корнер на Йоан Петков. Гостите можеха да бият с двойно повече голове.

Стартови сформира:

Трявна – 33., 14. Ивайло Христов, 5. Станимир Андреев, 13. Цанко Славов, 4. Хюсеин Вейсов, 19. Октай Азисов, 8. Илиян Тосунов, 16., 7. Алекс Згрипаров, 18. Христо Цонев, 9. Васил Андреев (капитан).

Треньор – Христов

Вихър – 12. Теодор Тодоров, 17., 77. Николаи Иванов, 6. Любомир Борисов, 26. Тони Паликрушев, 8. Светлин Златарев, 5. Десислав Русев, 10. Йоан Петков, 3. Милен Тодоров, 11. Константин Генков (капитан), 99. Иван Иванов.

Треньор – Николай Боянов

Северозападна Трета лига 4 кръг, неделя 30 август  Трявна 1:4краен резулат  Вихър (Славяново)