се изправя срещу на стадион Георги Аспарухов в последната си

...

Очаквайте НА ЖИВО: Левски - Ботев Пловдив

се изправя против на стадион " Георги Аспарухов " в последната си домакинска среща за календарната 2021 година. Двубоят от 18-ия кръг на Първа лига започва в 15:00 ч. и ще можете да наблюдавате развоя му !
Очаквайте стартовите сформира на двата тима към 14:00 ч.

ПРЕДИ СРЕЩАТА
За финален път двата тима се изправиха един против различен на 20 август в конфликт от 5-ия кръг на Първа лига. " Канарчетата " победиха с 3:1 тогава, а головете бяха дело на Тодор Неделев и Антоан Бароан. Симеон Славчев си означи автогол, а Патрик Галчев бе изпъден в края на първото полувреме при резултат 0:0.

В момента Левски е 8-и в класирането с актив от 22 точки. Ботев пък е на четвърта позиция с 29 пункта и при победа през днешния ден може краткотрайно да измести ЦСКА от второто място.
В последния кръг на шампионата " сините " взеха скъпи три точки при гостуването си на Царско село (1:0), а " жълто-черните " надвиха мъчно над Ботев Враца с 2:1 вкъщи си!