Сборният тим на от 90-те години до днес успя до

...

Левски достигна до равенство след 0:3 срещу ЦСКА-София

Сборният отбор на от 90-те години до през днешния ден съумя до доближи до тъждество 3:3, откакто губеше с 0:3 от тима на в дерби среща от WINBET е-футбол лига. Двубоят беше излъчен по Sportal TV, като сините бяха ръководени от геймъра Цветомир Петров, а алените бяха под контрола на състезателя на.

ЦСКА-София поведе в 20-ата минута с гол на, 5 минути по-късно запрати топката в долния десен ъгъл и означи втория гол за алените. След осъществяване на дузпа, отборът от „ Българска войска “ усили резултата на 0:3. Последваха минутите на „ Левски “, който осъществя първото си попадение посредством в 34-ата минута. Отново голмайсторът на сините вкара дузпа през втората част и сведе разликата в резултата до едно попадение. Последва мощен напън пред вратата на сините и дясната греда избави тима от нов гол на алените. Левски съумя да изравни резултата в добавеното от съдията време, когато гол означи именития бранител на сините Николай Илиев. В ответната офанзива ЦСКА-София имаше късмет въпреки всичко да вземе трите точки, само че Димитър Иванков направи ужасно избавяне.

Вторият ефирен мач за вчерашния ден беше първият, който опълчва две дами в WINBET е-футбол лига. Архитектката Йоана Пенелова – Петрова с Левски (София) се изправи против Гергана Георгиева с Пирин (Благоевград). С две попадения на Робърта и едно на Левски поведе с 3:0 през първото полувреме. Пирин върна попадение в 77-ата минута посредством Йорданов, само че в края Боби Цонев оформи крайния резултат 4:1.

В днешните мачове от WINBET е-футбол лига ще има три отбора от Югозапада. ще срещне, а ще гостува на.