Два трамвая се сблъскаха до Централна гара в София, единият ...
Сблъсък сред два трамвая е станал в региона на Централна гара в София, в посока бул. „ Христо Ботев “. Инцидентът е сниман и публикуван в обществените мрежи, където очевидци споделят фотоси от мястото.
По първични данни, оповестени в групата „ Катастрофи в София “, едната мотриса евентуално е излязла от релсите при завой. Причините за случилото се към момента не са изяснени.
По първични данни, оповестени в групата „ Катастрофи в София “, едната мотриса евентуално е излязла от релсите при завой. Причините за случилото се към момента не са изяснени.
Източник: marica.bg
КОМЕНТАРИ




