Съюзният министър и шеф на LJP (Ram Vilas) Chirag Paswan

...
Съюзният министър и шеф на LJP (Ram Vilas) Chirag Paswan
Коментари Харесай

Chirag Paswan не съжалява, че LJP не получи поста на заместник-министър на Бихар: `Mujhse bada lalchi...`

Съюзният министър и началник на LJP (Ram Vilas) Chirag Paswan сподели в петък (21 ноември), че не съжалява за решението на Националния либерален алианс (NDA) по отношение на заместник-главния министър на Бихар пост.

Когато го попитаха дали има някакви съжаления, че постът на заместник-министъра не отиде в LJP, Paswan сподели: „ Chirag Paswan kitna or laalchi ho skta hai. “

Той сподели, че алиансът му се довери, разреши на партията му да се състезава за 29 места като част от NDA и даже назначи двамата си водачи за министри на Бихар.

„ Трябва да мислите къде имам пристигам от... през 2021 година нямаше нито един човек към мен... партията беше разграничена... а през 2024 година министър-председателят се довери на партията и й даде пет места за съревнование (избори за Лок Сабха през 2024 г.) “, сподели той.

Пасуан сподели, че най-важното е вярата, която министър председателят Моди сподели в партията, той й даде пет места, с цел да се бори с изборите. „ Застанах зад тяхната религия “, сподели той.

Ръководителят на LJP (RV) ка...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР