Саяна (Хасково) спечели у дома с 2:1 срещу втория отбор

...

Саяна победи дубъла на Берое

Саяна (Хасково) завоюва вкъщи с 2:1 против втория тим на Берое (Стара Загора). Двубоят е от 37-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Заслужен триумф за селекцията на Живко Желев с оглед събитията на терена. Противно на крайния резултат, гостите откриха резултата с попадение на Дамян Йорданов в 33-ата минута. Само след 4 минути домакините заличиха пасива с шут от 25 метра на Митко Плахов. Четвърт час преди края на срещата, ветерана Тодор Колев с глава смъкна топката на Атанас Савов и той осъществя за окончателното 2:1. Още състояние сътвориха и пропуснаха домакините. Колев пък уцели гредата от фаул.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.