Топ коафьорът Момчил Спасов събра редица знаменитости на едно място
Съвсем до неотдавна топ коафьорът Момчил Спасов беше част от салона за хубост „ House of beauty MS ” дружно с майсторът на четките Цецо Андреев, само че към този момент индивидът с надарените ръце може да се похвали и с още един собствен личен салон, който носи неговите букви – M S Hair Salon. В него още веднъж ще работи с Цецо.
Виж още: Отмъщението продължава - и Златка сподели новия си, и тя се отдаде на екзотика
През ръцете му всекидневно минават редица звезди, а след това остават и негови непрекъснати клиенти и същински другари. Преслава, Златка Райкова, Камелия, Мария са единствено дребна част от обичаните му клиенти.
Виж още: Джулиана Гани се похвали: Мис Силикон ще купува апартамент в София, завършек на квартирите
От сторита и фотоси в Instagram можем да забележим, че салонът в действителност наподобява на доста високо равнище и всичко в него е много първокласно. Откриването му е било в действителност грандиозно. Сред посетителите са Диона, Цецо Андреев, Елизабет Методиева, моделката Бояна, Георги Малев и други Златка Райкова този път липсва, само че сега тя се намира в Дубай с новата си половинка – има опрощение. Украса, кетъринг и музика – за всичко са се погрижили уредниците.
Instagram Изображение: https://www.instagram.com/momchil_spasov/




