Съветникът на президента на САЩ Доналд Тръмп – Роб Портър

...
Съветникът на президента на САЩ Доналд Тръмп – Роб Портър
Коментари Харесай

Съветник на Тръмп хвърли оставка

Съветникът на президента на Съединени американски щати Доналд Тръмп – Роб Портър подаде оставка, заяви „ Ню Йорк Таймс “.

Причината за решението на Портър са обвинявания в домашно принуждение. Портър изпълняваше длъжността на секретар на Белия дом. Той отговаряше главно за личния състав в президентството.

Портър дефинира обвиняванията като „ скандални “ и „ подправени “. Те бяха повдигнати от неговата някогашна брачна половинка Дженифър Уилоби.

Тя дефинира Портър като сериозен принудител, некадърен да поддържа сериозна връзка. Според нея той се опасява за всяка жена, с която има връзка. Обвинения пристигнаха и от друга някогашна брачна половинка на съветника – Колби Холдърнес.

Портър подаде оставката през вчерашния ден. Това стана макар, че той имаше поддръжката на висшите фигури в Белия дом.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР