Саутхамптън записа първа победа в последните си 10 мача, след

...

Саутхамптън прекъсна черната си серия

Саутхамптън записа първа победа в последните си 10 мача, откакто завоюва с 2:0 при гостуването си на Шефилд Юнайтед. Попадение от дузпа на Джеймс Уорд Праус в 32-ата минута и страховит гол на Че Адамс в 49-ата минута донесоха трите точки на " светците ".

Загубата понижи нежните очаквания на домакините за оцеляване. Шефилд Юнайтед е финален и изостава на 12 точки от първия тим над чертата, който е Нюкасъл, а е изиграл два мача повече от " свраките " и Брайтън, който е със същия актив.

> Three things we learned from Sheffield United v. Southampton, as secured their first PL win in over 2 months and remain bottom. Video highlights, recap & more on
— NBC Sports Soccer (@NBCSportsSoccer)

Премиър лийг 27 кръг, събота 6 март  Шефилд Юнайтед 0:2краен резулат  Саутхамптън