Саудитският Ал Хилал срази с 4:3 американския Интер Маями в

...

Ал Хилал удари Интер Маями в изключително зрелище

Саудитският Ал Хилал съкруши с 4:3 американския Интер Маями в поредна контрола на Лионел Меси и компания преди старта на новия сезон в МЛС. Арабите бързо поведоха напред в резултата, откакто в 10-ата минута Александър Митрович откри резултата, а Абдула Ал Хамдан удвои три по-късно.

Луис Суарес от Маями върна един гол в 34-ата минута, с цел да пристигна третият гол на Ал Хилал, осъществен от Майкъл.

Все отново второто полувреме стартира чудесно за Интер, като Лионел Меси беше прецизен от дузпа в 54-ата минута, а минута по-късно той подаде към Дейвид Руис, който изравни резултата.

В последна сметка обаче Малком вкара четвърти гол за Ал Хилал две преди края, с цел да донесе крайния триумф на саудитите.