Сътресенията в ЦСКА водят до падане на глави“ всеки ден.

...
Сътресенията в ЦСКА водят до падане на глави“ всеки ден.
Коментари Харесай

Косовар е новата жертва в ЦСКА

Сътресенията в ЦСКА водят до „ рухване на глави “ всеки ден. След като спортният шеф Пауло Нога подаде оставка съгласно формалната информация на клуба, пристигна ред и на още един футболист.

Косоварският национал Зюмюр Бютючи към този момент не е отхвърлен от ЦСКА, а ще се готви с втория тим. Клубът изяснява, че решението е на треньора Душан Керкез поради „ нарушение на дисциплината и държание, което е несъвместимо с професионалните стандарти и вътрешния ред “. Никой не желае да даде повече светлина в какво се е издънил Бютючи.

Нападателят пристигна предишното лято, когато някогашният към този момент треньор Александър Томаш стартира да води състезател след състезател. За целия си престой в ЦСКА за Бютючи е известно, че непрекъснато е контузен. За похлупак „ алените “ не го взеха на зимния лагер в Анталия със странния претекст, че получавал закани в обществените мрежи от турски почитатели. Много евентуално е ЦСКА да се опита незабавно да продаде Бютючи въпреки и последната година да е най-слаба в кариерата му. От друга страна нападателят заема място за футболист отвън Европейския съюз.

ЦСКА към момента не е показал нов състезателен шеф, който да наследи Пауло Нога. Тарторът на проведените почитатели Иван Велчев недвусмислено уточни Стойчо Младенов като най-хубав вид. Явно ЦСКА ще се насочи към българин, обвързван с историята на клуба. Нога беше вторият, който се раздели с този пост през 2025 година след Филип Филипов.
Източник: trud.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР