Сътън Юнайтед навакса два гола дефицит, отбеляза в осмата минута

...

Бивш вратар на Ливърпул излезе на центъра и... прехвърли технично противник

Сътън Юнайтед навакса два гола недостиг, означи в осмата минута от добавеното време и в последна сметка си заслужи равенството при зрелището 3:3 против Стивънидж Таун в Лига 2 от . Сблъсъкът се оказа тъкмо толкоз завладяващ, колкото и резултатът.
Сътън хвърли всичко в офанзива в последните секунди против своя хазаин, с цел да успее да изравни с късни попадения. При търсенето на головете обаче техният пазач и Дийн Бузанис изуми последователите със своите дейности в толкоз под напрежение миг.
Той излезе до центъра, а там вместо да почисти далеко топката, той технично трансферира неприятелски футболист, а по-късно продължи с дрибъла си напред, преди да опита извеждащо подаване към собствен съотборник, което обаче не се получи.
Дийн Бузанис е бил част от през интервала 2007 - 2011, само че през цялото това време е бил отдаван чартърен в други тимове (само през 2008 година не е бил). За мърсисайдци няма нито един формален мач. Можете да видите намесата му против Стивънидж Таун по-долу във видеото.
Източник: sportlive.bg