Сасуоло спечели с 3:1 домакинството си над Венеция в мач

...

Сасуоло с обрат над новака Венеция

Сасуоло завоюва с 3:1 семейството си над Венеция в мач от деветия кръг на Серия А. Домакините реализираха поврат, откакто след половин час изоставаха в резултата.

В 32-ата минута Давид Окереке откри за гостите с превъзходен изстрел. Но насладата им траеше единствено пет минути, откакто Доменико Берарди с хубав удар от границата на наказателното поле сложи началото на обрата.

Сасуоло изигра доста мощно второ полувреме и справедливо стигнаха до успеха. В 50-ата минута Тома Анри си означи автогол, откакто засече неспасяеомо топката в личната си мрежа след осъществяване на ъглов удар.

В 66-ата минута бе завършен крайния резултат с попадение на Давиде Фратези. До края на дуела Венеция осъществя две попадения посредством Франческо Форте, само че те бяха анулирани поради засади.

С успеха Сасуоло се изкачи на 12-ата позиция с актив от 11 точки, до момента в който Венеция е 16-и с четири по-малко.