Сасуоло и Милан завършиха наравно 0:0 в мач от 4-ия

...

Милан с нова грешна стъпка далеч от дома в Серия А

Сасуоло и Милан приключиха наедно 0:0 в мач от 4-ия кръг на Серия А. „ Неровердите ” пропуснаха дузпа в 22-ата минута посредством Доменико Берарди. Гостите бяха по-добрият отбор, само че по този начин и не съумяха да стигнат до гол.

Така Милан остава отпред във краткотрайното класиране с 8 точки, до момента в който Сасуоло е 10-и с пет точки.

ДВубоят стартира с добра опция пред Леао, само че нападателят не уцели вратата от към 18 метра. Малко по-късно още веднъж той стреля в навън.

Сасуоло завоюва дузпа в 22-ата минута, откакто Салемакерс фаулира Кириякопулос в наказателното поле. Зад топката застана Берарди, чийто удар беше избавен от Менян.

Пет минути преди края на първата част пред Жиру се откри страховит късмет за попадение, само че французинът не откри очертанията на вратата.

През втората част Милан беше по-активният тим, само че по този начин и не затрудняваше Консили. В последната минута от постоянното време Флоренци получи травма и не съумя да продължи. В добавеното време на мача рисков удар на Леао беше избавен от вратаря.