Съставите на Франция и Дания играят при резултат 0:0 в

...

НА ЖИВО: Франция - Дания 0:0, греда за гостите, Мбапе се контузи

Съставите на Франция и Дания играят при резултат 0:0 в следващ конфликт от Лигата на нациите. Срещата се излъчва директно в ефира на DIEMA SPORT 3.

Мачът започва с повече притежания за "петлите ", само че пък първото огромно състояние беше на сметката на датчаните. След хубава контраофанзива Йоаким Мееле се оказа на стрелкова позиция от дребен ъгъл, само че ударът му срещна гредата на вратата на Лорис.

В 9-а минута Гризман опитва мерника си отдалеко, само че леко и право в ръцете на Шмайхел. В 12-а минута Карим Бензема беше открит на точката на дузпата, само че Вестергаард блокира с тяло прецизния удар на французина.

В 15-а минута Бензема видя по какъв начин негов гол е анулиран поради безапелационна засада. Положенията обаче започваха да идват на сметката на домакините. В 30-а минута Мбапе стреля мощно, само че Шмайхел не срещна проблеми.

Франция - Дания 0:0

Ето и съставите на двата отбора:

Франция: Лорис, Кунде, Варан, Люка Ернандес, Коман, Канте, Чуамени, Тео Ернандес, Гризман, Бензема, Мбапе;

Дания : Шмайхел, Мееле, Вестергаард, Нелсон, Андерсен, Делейни, Хойберг, Олсен, Ериксен, Вас, Долберг;