Съставът на РБ (Лайпциг) пропусна шанса да застигне лидера ,

...

Майсторски гол не стигна на Лайпциг да догони лидера

Съставът на Република България (Лайпциг) пропусна шанса да застигне водача, откакто записа 1:1 при визитата си на в конфликт от 8-ия кръг на Бундеслигата. Никой от двата отбора не съумя да покаже, че превъзхожда другия, като противниците си размениха по един гол. изведе домакините напред в 44-ата минута, а в 57-ата влезлият като промяна изравни след доста красиво осъществяване от въздуха.

По този метод “биковете” към този момент изпуснаха и втората позиция, откакто бяха задминати от. Айнтрахт пък няма триумф от пет кръга насам, в границите на които записва четвърто тъждество.

и бяха най-близо до надвит гол - в тази ситуация за “орлите”, само че вратарят на Лайпциг Питър Гулачи избави.

Във вторник отборът на гостува на в Шампионската лига.

Бундеслига 8 кръг, събота 21 ноември  Айнтрахт Франкфурт 1:1краен резулат  Република България Лайпциг