Съставът на Берое“ победи с 2:0 като гост Локомотив“ (Пловдив)

...

Мартин Камбуров наказа Локомотив“

Съставът на „ Берое “ победи с 2:0 като посетител „ Локомотив “ (Пловдив) в дуел от 25-ия кръг на Първа футболна лига.

Легендата на „ Локо “ Мартин Камбуров означи първия гол в 67-ата минута. Нападателят, която е на 37 години, не изрази по никакъв метод наслада от попадението. Педро Еуженио реши дуела с 13-ото си попадение за сезона в 75-ата минута.

През първото полувреме, в 34-ата минута Рубен Бригидо удари горната греда, откакто стреля мощно от 18 метра, само че Пиргов със страховит инстикт мазета топката в напречната греда.

В 60-ата минута се разиграха грозни подиуми пред скамейката на Локомотив. Карлос Охене посегна жестоко в краката на масажиста Благой Вангелов, вследствие на което физиотерапевтът на черно-белите хвана за гушата чернокожия футболист. Резервата Симеон Райков също се намеси и получи червен картон.

Така „ Берое “ продължава да е четвърти на четири точки след „ Левски “.

От 17:30 часа първенецът „ Лудогорец “ приема „ Черно море “.   Двубоят ще предаваме директно в предаването „ Спорт и музика “ по стратегия „ Хоризонт “ на БНР.