САЩ няма да вдигнат блокадата си на иранските пристанища, докато

...
САЩ няма да вдигнат блокадата си на иранските пристанища, докато
Коментари Харесай

Тръмп казва, че САЩ няма да вдигнат блокадата на Ормуз, докато не бъде постигнато споразумение с Иран

Съединени американски щати няма да вдигнат блокадата си на иранските пристанища, до момента в който не бъде реализирано съглашение с Техеран, сподели президентът на Съединени американски щати Доналд Тръмп, на фона на продължаваща неустановеност дали има нови договаряния за преустановяване на войната ще се организира.

Блокадата, която стартира преди седмица, „ изцяло унищожава Иран “, написа Тръмп в платформата си за обществени медии Truth Social, добавяйки, че страната му печели спора „ с доста “. прекратяването на огъня би трябвало да завърши в сряда, само че без сигурност дали ще се организира втори кръг от мирни договаряния в Пакистан.

Има засилени ограничения за сигурност в столицата на Пакистан в очакване на среща. Но вицепрезидентът на Съединени американски щати Джей Ди Ванс – избран да управлява американската делегация – към момента не е напуснал Вашингтон, до момента в който Иран споделя, че не е решил дали да участва.

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР