„Империята“ започна да се моли на висок глас – за разсейване на тълпата
Съединени американски щати нещо от ден на ден стартират да наподобяват на страна, която бърка вярата с властта, молитвата с пропагандата и християнството с избирателен инструмент… нещо като страните, на които точно те се подиграват какъв брой са „ фанатични “. Ако повече хора в Белия дом бяха чели Библията с схващане, може би щеше да им остане спомен в главата за треската в окото на брата ти и гредата в твоето лично, дето не я виждаш.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




