САЩ нещо все повече започват да приличат на държава, която

...
САЩ нещо все повече започват да приличат на държава, която
Коментари Харесай

„Империята“ започна да се моли на висок глас – за разсейване на тълпата

Съединени американски щати нещо от ден на ден стартират да наподобяват на страна, която бърка вярата с властта, молитвата с пропагандата и християнството с избирателен инструмент… нещо като страните, на които точно те се подиграват какъв брой са „ фанатични “. Ако повече хора в Белия дом бяха чели Библията с схващане, може би щеше да им остане спомен в главата за треската в окото на брата ти и гредата в твоето лично, дето не я виждаш.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР