Съседите му живеят в страх, а съпругът на нападнатата коментира,

...
Съседите му живеят в страх, а съпругът на нападнатата коментира,
Коментари Харесай

Насилие и в Поморие, мъж налетя с нож на жена

Съседите му живеят в боязън, а брачният партньор на нападнатата разяснява, че този човек е публично рисков

Страх тресе съседите на възрастен мъж в Поморие, който се опита да наръга с нож млада жена. Пред Нова телевизия брачният партньор й показа, че се опасява да пусне на открито децата си, с цел да не тръгне индивидът да отмъщава и на тях. Според него той е публичен рисков и не трябва да е на независимост. Действията му били непредсказуеми. 

Нападението над дамата станало на 25 юли, само че Милен Недялков решил да даде публичност едвам в този момент, откакто се върнали със брачната половинка си и децата им в Поморие и разбрали, че рисковият комшия е още веднъж на независимост. 

Жена му разхождала домашния си любим и покрай блока на възрастния мъж получава опасност, че ще бъде целена с камъни, в случай че не се махне. Тя си потегля, само че подава сигнал в полицията.

„ В момента, в който застава да си приказва с магазинерката, този мъж се доближава. Бил е очевидно спокоен, не е показвал никаква експанзия. Когато застава до нея, внезапно вади нож и споделя: „ Аз повече с теб няма да се разправям ” и прави опит да я наръга в корема. Жена ми и приятелката й стартират да пищят, само че това в началото не го стопира. Синът ми чува писъците и вижда от горната страна (б.а. от терасата) какво става и стартира да крещи. Въпреки това нападателят потегля след жена му, само че полицията дойде в точния момент и го арестува. “, споделя Недялков. 

Всичко това се случва измежду бял ден и пред очевидци, обстановката е записана и от охранителна камера в региона.

Седмица по-късно обаче, мъжът е пуснат на независимост макар митингите в цялата страна против насилието след обезобразяването на Дебора от Стара Загора, разкри кореспондентът Цеца Алексова.

„ Преди седмица ме беше заплашил мен. Само че аз не му обърнах внимание, тъй като не беше съществено отношение за мен ”, споделя Милен Недялков.

Той разкри, че съседите му също са застрашени и ги е боязън. Не знаят по какъв начин да реагират като го видят и се тормозят, посочи брачният партньор на нападната жена. 

„ Според мен не би трябвало да е на независимост този човек. Не би трябвало да се чака да се случи нещо, с цел да се вземат ограничения ”, сподели ощ той.

Полицията и прокуратурата работят по случая.  

 
Източник: flagman.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР