Със заповед на здравния министър доц. д-р Силви Кирилов, дм,

...
Със заповед на здравния министър доц. д-р Силви Кирилов, дм,
Коментари Харесай

Започва работа по промени в Наредбата за специализации в здравеопазването

Със заповед на здравния министър доцент доктор Силви Кирилов, дм, е образувана работна група, която ще прегледа благоприятни условия за промени в Наредба № 1 от 2015 година за специализациите в опазването на здравето . В състава ѝ влизат представители на, и.

Представители на протестиращите ще вземат участие в разискванията

Първото съвещание на групата е планувано за идната седмица. Членовете ще прегледат съответните оферти на Инициативния комитет на Национален здравен митинг „ Бъдеще в България “. Министър Кирилов се е заел представители на комитета да участват на разискванията и е обезпечил директна връзка с тях .

Ясен период за дейности и персонална ангажираност на министъра

„ Като министър и доктор почитам напъните на всички в системата, в това число на младите сътрудници, които са нейното бъдеще “ , съобщи доктор Кирилов. Той акцентира, че има вяра в виновната и директна връзка , като персонално ще следи напредъка на групата. Доклад с съответни оферти би трябвало да бъде направен до 25 юли 2025 година

Присъединете се към нашия 

Комисията по вътрешен ред отхвърли предлагането за бодикамерите за служителите на реда

Източник: iskra.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР