Със своя гол №100 за Манчестър Юнайтед Маркъс Рашфорд донесе

...

Рашфорд донесе победа на Юнайтед с гол №100

Със своя гол №100 за Манчестър Юнайтед Маркъс Рашфорд донесе успеха на отбора си над Уест Хем с 1:0. Освен него воин за алените дяволи беше и Давид де Хеа, избавил куп удари.

Рашфорд се разписа в 38-ата минута, засичайки центриране на Кристиан Ериксен. Юбилейният гол пристигна в неговия 318-и мач за клуба.. Рашфорд продължи и традицията титуляр да е най-малко един младеж на клуба. Тя продължава към този момент 4163 следващи мача от 1937 година насам.

Втората част беше доста по-добра за чуковете. Де Хеа обче извади удари на Антонио, Райс и Зума. Домакините имаха две благоприятни условия за втори гол. Фред удари греда, а Кристиано Роналдо би в навън.

С успеха Юнайтед събра 23 точки и се изкачи до пето място в класирането. Нюкасъл е четвърти с 24 точки и мач повече. е шести с 21 точки.
Източник: flashnews.bg