Със 70 000 евро подкуп е хваната кметицата на "Младост"

...
Със 70 000 евро подкуп е хваната кметицата на "Младост"
Коментари Харесай

70-те хиляди евро, с които спипаха Иванчева

Със 70 000 евро рушвет е хваната кметицата на "Младост " Десислава Иванчева по непотвърдена информация. Властите отхвърлят да разясняват този аспект от случая, само че карцерът бе осъществен показно в центъра на столицата и парите на мястото на престъплението се видяха.

Определено става въпрос за солидна сума в евро. На фрагменти, споделен от "Канал 3 ", се вижда по какъв начин чиновник на проверяващите събират като доказателство пачки с банкноти от по 100 евро.

Десислава Иванчева бе арестувана дружно със заместничката си Биляна Петрова за приемане на рушвет. Според непотвърдените данни тя е трябвало да получи 70 хиляди евро, като това било единствено авансово заплащане от подкуп от 250 хиляди евро за издаване на позволение за градеж.


Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР