Баща беше застрелян пред магазин за пилета в ужасяващо убийство, което „тотално унищожи семейството му“
Сърцето на фамилията на татко на три деца, който беше убит пред магазин за пилета, до момента в който чакаше храната си, разказа своите „ неизмерима ” загуба.
Майкъл Смол, прочут като Крейг, беше брутално погубен от маскирани мъже пред магазин за пилета на Хароу Роуд, Уембли. Докато Крейг стоеше на открито и чакаше храната си, към 20:10 ч. в петък, 5 юли 2019 година, маскиран мъж тичаше по тротоара към него.
Мъжът беше на по-малко от метър от Крейг, когато стреля с съдбовната патрон. Втори патрон е изстрелян, когато Крейг се строполява на пода, разминавайки го на косъм, оповестява MyLondon. Крейг беше разгласен за мъртъв в болница в 21 часа. Той беше на 32 години. Детектив надзорник Хелън Ранс от Специализираното престъпно командване на Met, която управлява следствието, сподели: „ Убийството на Крейг беше трагичната кулминационна точка на поредност от репресивни офанзиви, свързани с активността на бандата.
„ Крейг беше набелязан, убийството му беше планувано и брутално осъществени по улиците на Уембли....
Прочетете целия текст »




