АПС присъстваха на прием, организиран от Посолство на Република Турция
Съпредседателите на АПС Севим Али, Хайри Садъков и Танер Али и Ахмед Вранчев-член на ЦОБ, участваха на банкет, проведен от Посолство на Република Турция в София във връзка Седмицата на турската кухня.
Димакин на събитието бе посланикът на Р Турция в България Н. Пр. Мехмет Саит Уянък.
Димакин на събитието бе посланикът на Р Турция в България Н. Пр. Мехмет Саит Уянък.
Източник: novinata.bg
КОМЕНТАРИ




