Съперникът на ЦСКА 1948 в Лига на конференциите ФКСБ, постигна

...

ФКСБ загря за ЦСКА 1948 с победа над Динамо

Съперникът на ЦСКА 1948 в Лига на конференциите ФКСБ, реализира втора поредна победа в шампионата на Румъния. Тимът на Бекали надви против Динамо Букурещ в огромното дерби на Румъния с 2:1 и ще пристигна в положително въодушевление за мача с " алените " на 26 юли от 20,00 часа.

На стадион „ Триумфалната арка “ в Букурещ ФКСБ поведе след половин час игра с гол на Флоринел Коман. Пет минути след гола на Коман Дариуш Олару повиши на 2:0.

През втората част гостите се върнаха в мача с попадение на Гонсало Грегорио в 83-ата минута, само че нямаха време за освен това и по този начин изгубиха дербито с ФКСБ.

По този метод отборът на Илиас Хараламбус има две победи от два мача в румънското състезание, където още единствено два тима са с подобен точков актив - ЧФР Клуж и Фарул.
Източник: novsport.com