Съперникът на Лудогорец в груповата фаза на Лига Европа Истанбул

...

Бешикташ се озори за хикс със съперник на Лудогорец

Съперникът на Лудогорец в груповата фаза на Лига Европа Истанбул Башакшехир приключи 1:1 като посетител на Бешикташ в среща от 9-ия кръг на турската Супер лига. Шампионите водени от Шенол Гюнеш бяха считани за безспорен любимец в мача, само че в последна сметка проектите им се объркаха.

В отсъствието на Райън Бабел играта на Бешикташ не вървеше и даже появяването на Алваро Негредо не промени нулевото тъждество.

За сметка на това при една многоходова офанзива на Истанбул в 89-ата минута Карим Фрай с мощен удар откри резултата.

Бешикташ въпреки всичко откри сили и в оставащите няколко минути до края на срещата изравни резултата.

Сръбският бранител Душко Тошич засече с глава центриране от корнер и донесе точка на домакините.