СЪНРАЙЗ, Флорида (AP) — Гарнет Хатауей отбеляза отбита топка 22

...

Гарнет Хатауей вкара 22 секунди до края, за да изпревари Флайърс над Пантерс, 2-1

СЪНРАЙЗ, Флорида (AP) — Гарнет Хатауей означи отбита топка 22 секунди до края, с цел да донесе победа на Филаделфия Флайърс с 2-1 над Флорида Пантърс в четвъртък вечер.

Райън Полинг също вкара за Филаделфия. Самуел Ерсон направи 29 спасявания.

Густав Форслинг вкара за Флорида, а Сергей Бобровски спря 24 изстрела. Пантерите завоюваха седем следващи победи.

Пьолинг откри резултата в 10-ата секунда на втория интервал. Форслинг изравни в 7:12 на секундата, отбелязвайки часове, откакто завърши четиригодишното удължение на контракта.

Владимир Тарасенко направи своя дебют във Флорида, откакто пристигна от Отава в комерсиална среща в сряда.

Защитникът на Флайърс Кам Йорк напусна късно в третия, откакто блокира удар с коляно, до момента в който Травис Конечни се завърна след травма в горната част на тялото, която го остави отвън игра шест мача.