СЪНРАЙЗ, Флорида (AP) — Филип Форсберг отбеляза два гола и

...

Форсберг отбелязва 2 гола, Хищниците победиха Пантърс и удължиха точковата си серия до рекордните за франчайз 16 мача

СЪНРАЙЗ, Флорида (AP) — Филип Форсберг означи два гола и Нешвил Предейтърс удължиха точковата си серия до рекордните за франчайз 16 мача с победа с 3-0 над Флорида Пантърс в четвъртък вечерта.

Нешвил засенчи серия от точки от 15 мача (14-0-1) от 17 февруари 2018 година до 19 март 2018 година

Густав Никвист също вкара, а Кевин Ланкинен направи 33 спасявания, до момента в който Хищниците затвърдиха позицията си на първото място с уайлд кард в Западната конференция.

Сергей Бобровски направи 34 спасявания за Пантерите, които бяха изключени за повторно в три мача.

Флорида загуби третия си следващ мач в регламента за първи път този сезон. Пантерите са на второ място в Атлантическата дивизия.

Пантерите бяха без капитана Саша Барков, който беше навън заради травма в долната част на тялото.

„ Той е тъкмо там, “ треньорът на Флорида Пол Морис сподели преди мача. „ Медиците ще вземат решение какво считат, че ще направи различен ден. И в случай че считаме, че това ще му даде 5% нарастване, т...