СЪНРАЙЗ, Флорида (AP) — Джоел Хофер спря 38 изстрела, Павел

...

Хофер и Бухневич водят Сейнт Луис Блус пред падащите Флорида Пантърс, 4-1

СЪНРАЙЗ, Флорида (AP) — Джоел Хофер спря 38 изстрела, Павел Бухневич вкара два пъти и Сейнт Луис Блус оглави падащата Флорида Пантерите с 4-1 в четвъртък вечер.

Бухневич добави асистенция, давайки му три точки вечер. Робърт Томас направи три асистенции, а Джордан Киру и Алексей Торопченко също означиха за сините.

Ету Луостаринен означи единствения гол на Пантерите, а Сергей Бобровски направи 23 спасявания.

Св. Луис завоюва три от последните си четири мача под краткотрайния треньор Дрю Банистър, което подхожда на най-хубавата част от сезона за сините. Те също завоюваха четири следващи победи против Флорида и имат 6-1-1 против Пантерите в последните си осем срещи.

Загубата беше четвърта в последните пет мача на Флорида, най-лошият сходен интервал от сезона за тима. Защитаващите се първенци от Източната конференция бяха арестувани до един гол или по-малко във всичките четири от тези загуби.