САН ХОСЕ, Калифорния (AP) — Габриел Виларди разби равенството в

...

Джетс победиха Шаркс с 2-1, за да удължат поредицата от точки до рекордните за франчайз 10 мача

САН ХОСЕ, Калифорния (AP) — Габриел Виларди разруши равенството в пауърплей в 3:14 на третия интервал, Конър Hellebuyck направи 27 спасявания, а Winnipeg Jets победиха San Jose Sharks с 2-1 в четвъртък вечер, с цел да удължат поредицата си от точки до рекордните за франчайза 10 мача.

Най-лошият Сан Хосе в НХЛ загуби 10 следващи загуби до 9-27-3. Акулите започнаха сезона с 11 следващи загуби. Уинипег завоюва четири следващи победи, с цел да се усъвършенства до 24-9-4.

Морган Барън също означи Уинипег, който е позволил три или по-малко гола в рекордните за франчайза 27 следващи мача. Джетс водят в НХЛ с 33 такива мача този сезон.

Александър Барабанов за Сан Хосе, който не е записал точка, откогато победи Джетс с 2-1 на 12 декември.

Hellebuyck, определен за своя четвърти Мач на звездите по-рано в четвъртък, се усъвършенства до 19-6-3.

Барабанов откри резултата в средата на втората част с пауърплей гол. Уинипег изравни 1:22 по-късно, когато Барън пре...