САН ФРАНЦИСКО (АП) — Тайрийс Халибъртън вкара 26 точки и

...

Халибъртън и Сиакам водят Пейсърс пред Уориърс 123-111

САН ФРАНЦИСКО (АП) — Тайрийс Халибъртън вкара 26 точки и направи 11 асистенции, Паскал Сиакам добави 25 точки и хвана 16 битки, а Индиана Пейсърс победи Голдън Стейт Уориърс 123-111 в петък вечер.

Индиана се отдръпна през третата четвърт, превъзхождайки Голдън Стейт с 36-21, откакто изоставаше с двуцифрен резултат през първото полувреме. Haliburton, след неотдавнашен спад в стрелбата, в този момент има най-малко 20 точки в поредни мачове. Той заложи серията на Пейсърс с 11 точки през третата четвърт.

Стивън Къри поведе Голдън Стейт с 25 точки и 10 битки, като вкара 6 от 18 от 3 точки. Крис Пол беше изпъден в последните секунди, получавайки два бързи механически фаула.

Пейсърс влязоха, знаейки, че най-малко са спечелили място в шампионата за игра, като Бруклин Нетс изгубиха в четвъртък, само че бяха единствено половин игра пред Маями Хийт на шесто място, защото те се стремят да избегнат изцяло играта.

Индиана се усъвършенства до 5-0 в Chase Center, оставайки единственият непобеден тим ср...