САН ФРАНЦИСКО (AP) — Стивън Къри вкара 36 точки и

...

Къри вкарва 36 точки, за да изведе Уориърс зад Меджик 121-115

САН ФРАНЦИСКО (AP) — Стивън Къри вкара 36 точки и се оправи с основни игри през четвъртата четвърт, с цел да помогне на Голдън Стейт Уориърс да означи три- серия от загуби с победа със 121-115 над Орландо Меджик във вторник вечерта.

Къри вкара или обезпечи 13 следващи точки на Уориърс в четириминутен интервал в края на четвъртата четвърт, което даде на Голдън Стейт първата победа в три опита на най-високата среща за сезона от седем мача вкъщи.

Джонатан Куминга добави 19 точки, а Клей Томпсън вкара 15 за Уориърс.

Паоло Банчеро и 27 точки и 12 битки за Орландо, до момента в който Франц Вагнер добави 25 точки. Меджик изгубиха първите си два мача в посещение от четири мача.

Къри означи две тройки и асистира за два други коша по време на неспокойствие в средата на третата четвърт, което оказа помощ на Уориърс да изградят дребна преднина, която Меджик съумяха да изтрият, когато той отиде на пейката за почивката си през второто полувреме.