САН ФРАНЦИСКО (АП) — Стивън Къри вкара 12 поредни точки

...

Голямата четвърта четвърт на Стивън Къри изпрати Уориърс над Нетс със 124-120, за да сложи край на пропуска от три мача

САН ФРАНЦИСКО (АП) — Стивън Къри вкара 12 следващи точки в четвъртата четвърт по пътя към 37, Клей Томпсън добави 24 точки с една след друга навременни тройки в последните минути, а Голдън Стейт Уориърс прекъсна серия от три загуби, като победи Бруклин Нетс със 124-120 в събота вечер.

Кам Томас вкара 41 точки при пукотевица от 15 за 24 с пет тройки, а Спенсър Динуиди добави 16 точки и най-хубавите за сезона 14 асистенции за Нетс, които изгубиха за трети път в четири мача по време на настоящия си ход от пет мача на Запад.

3 на Ройс О'Нийл го понижи до 120-118 с 2:14 за игра, а Томпсън пропусна 3. Къри преобразува на пай скок с 56 секунди до игра и още веднъж със 17,3 до края. Той беше 7 за 7 за 16 точки в последния интервал.

Къри направи зелена топка с оставащи 6:46, след което скочи идващия път, преди Томас да изравни 3 минути по-късно. Къри го трансферира и отговори от надълбоко - не един път, а два пъти поред.

Уориърс имаха усложнения в заключителните мачове, само че този...