San Francisco 49ers удължиха своята победна серия до шест мача

...

San Francisco 49ers побеждават Arizona Cardinals с 45-29 за шеста поредна победа

San Francisco 49ers удължиха своята победна серия до шест мача и завоюваха NFC West с 45-29 победа над Arizona Cardinals.

Куотърбекът на Сан Франциско Брок Пърди усъвършенства своите качества за MVP с четири тъчдауна и 242 ярда за пасове в още едно звездно допълнение към своя пробив в сезона.

Аризона оказа прочут напън първоначално с тъчдаун през първите две минути, само че 49ers дадоха отговор със свои лични тъчдауни и в никакъв случай не се отхвърлиха отсам. Бъфало Билс.

Отбраната на Каубойс с 10 победи изглеждаше безсилна против играта на Бъфало, като Джеймс Кук, Джош Алън и Латавиус Мъри откриха крайната зона на земята.

Въпреки загубата, други резултати от по-рано денем подсигуряваха, че Cowboys ще бъдат в плейофите за трета поредна година.

Cleveland Browns вкара 13 точки в четвъртата четвърт, с цел да завоюва победа с 20-17 над Чикаго Беърс.

Двете страни бяха изравнени при 7-7 на почивката след тесни кръгове Коул Кмет и Дейвид Ньоку означиха тъчдау...