САН ДИЕГО (AP) — Арън Джъдж удари още един дълъг

...

Арън Джъдж отново хоумрън в Петко Парк, докато Янките победиха Падрес за 2-ри пореден мач с 4-1

САН ДИЕГО (AP) — Арън Джъдж удари още един дълъг хоумрън в Петко Парк, Маркъс Строман направи шест мощни ининга и Ню Йорк Янкис завоюваха втора поредна победа против Сан Диего Падрес, 4-1 в събота вечер.

Изстрелът на съдията от два ръна против Dylan Cease (5-4) с един навън в първия мина на 429 фута във втората колода вляво в центъра. Това беше петият хоумрън на Янките в тази серия, за общо 2089 фута. Джъдж е домакинствал в четири следващи мача и има 17 този сезон. Антъни Волпе беше на борда на водещ сингъл.

Янките направиха четири хоумрана при победа с 8-0 в петък вечер, в това число поредни удари на Хуан Сото, в първия му мач в Сан Диего, откогато Падрес се размениха него в Ню Йорк на 7 декември и арбитър.

Водещите в източната част на AL Yankees завоюваха четири следващи победи и 11 от 13.

Padres имаше заплаха да бъдат изключени за трети следващ домашен мач и за четвърти път през общо шест мача, до момента в който Фернандо Татис-младши се прибра в центъра на полето...