Сан Антонио надделя над гостуващия Денвър със 120:103 и изравни

...

Сан Антонио се наложи над Денвър и изравни серията - 3:3

Сан Антонио надви над гостуващия Денвър със 120:103 и изравни на 3:3 победи серията от първия кръг на плейофите в Западната конференция на Националната баскетболна асоциация. ЛаМаркъс Олдридж се отличи с 26 точки и 10 битки, а ДеМар ДеРоузан способства с 25 точки, 7 битки и 7 асистенции за триумфа. За гостите Никола Йокич беше водач с 43 точки, с което сложи клубен връх по ефикасност за състезател на Денвър в елиминациите. Той беше близо и до " трипъл-дабъл ", като добави 12 битки и 9 асистенции. Домакините започнаха мощно и поведоха с 22:12, само че през втората четвърт Денвър стигна до поврат при 50:47. Все отново с по-добра игра до почивката Сан Антонио се отдръпна с задатък от 64:60. Разликата се резервира през третата част, само че след серия от 17:2 в първите пет минути на последната четвърт домакините дръпнаха със 107:87 и до края нямаха проблеми. Решителният седми мач е в Денвър. Снимки: ©Getty Images