САН АНТОНИО (AP) — Девин Букър вкарва 32 точки, преди

...

Букър вкарва 32 точки и Сънс никога не изостават в бързите Спърс 131-106

САН АНТОНИО (AP) — Девин Букър вкарва 32 точки, преди да отпадне в четвъртата четвърт, а Финикс Сънс в никакъв случай не изостават в бързите 131 на Сан Антонио Спърс -106 в събота вечер, с цел да подкрепи позиционирането им в плейофите.

Кевин Дюрант добави 25 точки за Финикс, който в никакъв случай не изоставаше и водеше с цели 32.

Виктор Уембаняма имаше 13 точки, пет битки, четири асистенции и блокиран удар за 21 минути, когато Сан Антонио загуби третата си поредна и осма в 10 мача. Келдън Джонсън имаше 14 точки.

Финикс означи 59,6% при осмата си поредна победа в Сан Антонио.

Слънцата завоюваха три следващи точки, с цел да се подобрят до 13 мача над 0,500 за първия време този сезон. Увеличението идва в подобаващ миг, защото Финикс (42-29) е с половин игра пред Далас (41-29) за шестия и финален автоматизиран плейоф в Западната конференция.

Финикс има реванш със Сан Антонио в понеделник, до момента в който Спърс завършват най-високото за сезона домакинство от осем мача. Сан Антонио сп...